DSC06280.jpg

VianKa

Produktová fotografia

VianKa je malý obchod v kúpelnom meste Piešťany, ktorý je charakteristický predajom hand-made výrobkov pôvodom zo Slovenskej a Českej Republiky. Tento obchod je podporovateľom domácich výrobkov a preto bolo našou úlohou klásť dôraz na tento fakt a vytvoriť reklamný katalóg, ktorý by odzrkadloval zámer tohto obchodu.

 
White Feather

O PROJEKTE

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Túto mladú firmu sme oslovili s prosbou o nafotenie produktov, ktoré predávame v našej predajni a následné vytvorenie brožúry.  Pri fotení boli veľmi kreatívni, dokázali kombinovať zjavne nesúvisiace tovary a vznikli z toho super fotografie. S ich prácou sme boli veľmi spokojné. Ďakujeme.

MARIANA IVANOVÁ

Image by Icons8 Team

Sme pripravení bojovať aj za Váš úspech!

Získajte tú najlepšiu cenu pre Váš projekt. Teraz aj s odkladom či rozložením splátok pre malých a stredných podnikateľov.