Meeting Room Business

FAQs

Frequently asked questions

Ako dlho trvá výroba videa?


Dĺžka vytvorenia videa je individuálna a závislá na viacerých faktoroch. Kratšie projekty sa dajú zvládnuť v priebehu 10 až 14 dní, rozhsiahlejšie projekty v priebehu 20 až 30 dní. Závisí to ale aj od našej spoločnej komunikácie a odsúhlasenia alebo úprav odosielaných vizuálov.
Koľko ma to bude stáť?


S touto otázkou sa stretávame často a je úplne pochopiteľná :-). Bohužiaľ, cenu videa vieme určiť až keď zistíme bližšie detaily o Vašej požiadavke a predstave. Pre nezáväznú cenovú ponuku nás kontaktujte a my Vám obratom zašleme ponuku.
Nemám predstavu ako by malo video vyzerať...


Nevadí! Od toho sme tu my 8). Vytvoríme kompletný scenár k danej objednávke. Zameriame sa na cieľ videa a jeho publikum. Odprezentujeme a vysvetlíme, aký má jednotlivý obsah dosah na zákazníkov alebo ako je možné chápať prepojenie jednotlivých obrazov.
Už niekoľko krát som sa popálil na skrytých poplatkoch...


U nás sa žiadne prekvapenie nekoná. Zmluva sa podpisuje pred samotnou realizáciou a vy tak budete oboznámený so všetkými bodmi. Rovnako aj s tým, že bez Vášho súhlasu nemôžme navýšiť cenu o viac ako 5% :-)! Kreatívny priemysel nevie byť vždy nalinajkovaný. Môže sa teda stať, že počas realizácie projektu prídeme na ešte lepšie no finančne náročnejšie riešenie. Všetko s Vami ale prejdeme a v prípade ak sa Vám nebude páčiť, držíme sa pôvodného plánu :-).
Potrebujem to čo najrýchlejšie...


Ak Vás tlačí termín, ponúkame Vám extra službu expresného vyhotovenia. Táto tlužba je dodatočne účtovaná no vieme Vám zaručiť vopred dohodnutý termín dodania finálneho videa. Ak sa tak nestane, poplatok za expresné doručenie Vám nebude účtovaný.
Ako mi bude video odovzdané?


Video Vám odovzdáme osobne ak nie je vopred dohodnuté inak (napríklad cez cloud). Súčasťou odovzdávacieho procesu je podpis preberacieho protokolu, ktorým sa stávate plnohodnotným vlastníkom diela.
Môžem video používať na komerčné účely?


Samozrejme. Výsledný produkt je plnohodnotnou súčasťou Vášho podnikania. Môžete s ním nakladať podľa vlastného uváženia v rámci podmienok stanovených v licenčnej zmluve.
Môžem video upravovať alebo meniť jeho obsah?


Nie. Video je chránené autorským zákonom. Na jeho užívanie používate licenciu, ktorej možnosti použitia sú súčasťou zmluvy.
Pripravujem prezentáciu a chcel by som spojiť niekoľko diel dokopy...


Spojenie diela s iným dielom je povolené, no len v tej podobe, v akej ste výsledný produkt dostali. Dielo môžete spojiť s iným dielom za predpokladu, že v diele zostane zachovaná pôvodná obsahová hodnota v plnom znení (napr. úvodné alebo záverečné titulky sú stále súčasťou diela).