Máte otázky?

FAQ

Koľko trvá zhotovenie videa?

Vytvorenie každého videa je individuálne a doba dokončenia sa odvíja od Vašich špicifických požiadaviek. Priemerná doba zhotovenia je pri jednoduchších a kratších projektoch 8 až 20 dní. Pri väčších projektoch to závisí od presného zadania.

Koľko stojí promo video?

Cena projektu je individuálna v závislosti od náročnosti realizácie. Video ktoré má minútu ale zahŕňa viac prostriedkov a prvkov ako dlhšie video, môže byť finančne náročnejšie. Preto je mierka minutáže nevhodným meradlom ceny výsledného produktu. Pre vyhotovenie predbežnej cenovej ponuky nás kontaktujte.

Mám obmedzený rozpočet. Dá sa s tým niečo spraviť?

Samozrejme. Stretneme sa alebo sa telefonicky spojíme a popíšete nám Vašu predstavu a Váš limit. Navrhneme Vám úpravu alebo nájdeme jednoduchšie riešenie vizuálizácie Vášho nápadu a pokúsime sa tak eliminovať finančnú náročnosť projektu.

Akú mám istotu, že sa cena výrazne nenavýši?

Po odkomunikovaní Vašej predstavy Vám vystavíme predbežnú cenovú ponuku, ktorá zahŕňa všetky vopred odsúhlasené položky. Ak by sme počas tvorby prišli na efektívnejšie ale drahšie riešenie vizualizácie, vopred Vám tento návrh oznámime a vy sa tak môžete rozhodnúť ku ktorej variante sa prikloníte. Nikdy neupravujeme obsah bez vzájomnej konzultácie.

Ako viem, že dostanem to čo som si naozaj objednal?

Zveriť Váš projekt do niekoho rúk môže byť veľmi znepokojujúce. Produkt (video/grafika) vám odosielame priebežne na kontrolu a vy tak máte absolútby prehľad nad pripravovaným výstupom. Každú zmenu alebo úpravu obsahu s vami konzultujeme.

Nemám predstavu ako by malo video vyzerať.

Nevadí! Veľmi radi Vám pripravíme návrh/scenár s ohľadom na cieľ videa a jeho publikum. Odprezentujeme a vysvetlíme, aký má jednotlivý obsah dosah na zákazníkov alebo ako je možné chápať prepojenie jednotlivých obrazov. Návrh následne upravujeme k Vašej spokojnosti.

Potrebujem expresné vyhotovenie, tlačí ma termín.

Aj takúto službu vieme ponúknuť a garantovať Vám dodanie do vopred stanoveného termínu. Táto služba je dodatočne účtovaná a jej cena závisí od náročnosti projektu. Aby sme dodržali stanovený termín potrebujeme ale Vašu súčinnosť pri komunikácií a priebežné schvalovanie alebo pripomienkovanie odosielaných vizuálov. V tomto prípade pracujeme aj cez víkendy.

Kedy a ako mi bude video odovzdané?

Finálny produkt Vám bude osobne odovzdaný po podpísaní preberacieho protokolu, ktorý je súčasťou zmluvy. Vo výnimočných prípadoch na základe spločnej dohody, môžeme pristúpiť aj k inej ceste odovzdania (zaslanie kuriérom, cloud). Musí byť však vopred dohodnutá.

Môžem produkt využívať na komerčné účely?

Samozrejme. Výsledný produkt je plnohodnotnou súčasťou Vášho podnikania. Môžete s ním nakladať podľa vlastného uváženia.

Môžem video upravovať alebo meniť jeho obsah?

Nie. Video je chránené autorským zákonom. Na jeho užívanie používate licenciu, ktorej možnosti použitia sú súčasťou zmluvy.

Pripravujem prezentáciu a chcel by som spojiť niekoľko diel dokopy.

Spojenie diela s iným dielom je povolené, no len v tej podobe, v akej ste výsledný produkt dostali. Dielo môžete spojiť s iným dielom za predpokladu, že v diele zostane zachovaná pôvodná obsahová hodnota v plnom znení (napr. úvodné alebo záverečné titulky sú stále súčasťou diela).

error: Content is protected !!