Image by Great Cocktails

Kvalitný vizuál, ktorý bude reprezentovať Váš svet.

Vytvárame nové príležitosti k Vášmu podnikaniu.

Grafické služby

Začať podnikať je parádna vec. Ak máte super plán a aktívny prístup ide to aj samo. Určite ale niekedy večer rozmýšľate o tom, ako dosiahnuť to, aby ľudia Vašu značku spoznali ešte skôr ako uvidia jej názov alebo logo. Práve na to slúžia grafické služby, pomocou ktorých vám vieme vybudovať hoc aj celú firemnú identitu, ktorá bude držať Vašu značku vo vizuálnej rovine na zákľade čoho sa lepšie vryje do povedomia ľudí. Grafika nie je len o “pekne vyzerajúcich obrázkoch”. Je to premyslený systematický postup, ktorý na základe analýzy prvkov Vás alebo Vášej spoločnosti, úderne využíva Vaše charakteristické vlastnosti. Je to súčasť dobrého podnikania, ktorá Vám pomáha upevňovať si svoje postavenie na trhu a zvyšovať si Vaše renomé. Zároveň ide častokrát o jednorázovú investíciu ktorej návratnosť je pri správnej propagácií takmer istotou.

Vytvárame nové príležitosti k Vášmu podnikaniu.

 

Čo ponúkame?

01

Videoprodukcia pre Váš firemný svet

02

Grafické služby pre Vašu značku

03

B2B spolupráca

01

Logo

02

Firemná identita

03

Vizitky

04

Brožúra / Prospekt

05

Katalóg / Kniha

06

Pozvánka / Voucher

07

Bannery / Billboardy

08

Etikety / Obaly

09

Nálepky

Brainstorming

S nami máte projekt pod kontrolou.

Zistíme viac

V tejto prvej fáze sa s Vami spojíme, zistíme o čo presne máte záujem a vyplníme krátky dotazník aby sme zistili charakteristiky projektu. Ak máte už vytvorenú nejakú predstavu alebo ste sa už niečim konrétnym inšpirovali, môžete nám tieto materiály poskytnúť. Na základe rozsahu Vás oboznámime s cenou, prípadne Vám vieme predbežne povedať cenu samotnej tlače.

O všetko sa postaráme

Na základe poskytnutých údajov začínajú pretvárať Vaše požiadavky na realitu. Vyhotovíme Vám návrh objednávky, či už pôjde o logo alebo brožúru. Opäť sa s Vami spojíme a odprezentujeme Vám naše návrhy s rôznymi vizualizáciami.

Jednoducho a ľudsky

Ak sa Vám niečo nebude pozdávať, poviete nám aké zmeny by ste chceli urobiť a my sa o všetko postaráme. Nemajte obavy o to, že by ste museli súhlasiť s niečím, čo nie je podľa Vašich predstáv :-).

Spolupracovali sme...

bodytalks.png
m-technology.png
profikaSK.png
Image by Icons8 Team

Sme pripravení bojovať aj za Váš úspech!

Získajte tú najlepšiu cenu pre Váš projekt. Teraz aj s odkladom či rozložením splátok pre malých a stredných podnikateľov.