this______The Screens v_4-0 Perspective

INOVATO

Produktové Video

Produktové Video

Doba trvania: 14 dní

Klient: www.inovato.sk

INOVATO (inovačné centrum), ktoré je súčasťou spoločnosti ŠVEC a SPOL, s.r.o. nás oslovilo v čase pandémie so žiadosťou o vytvorenie produktového videa pre ich unikátny výrobok – dezinfekčnú bránu, ktorej účelom bolo zabezpečiť dezinfekciu a bezpečnosť ľudí na pracoviskách. Aj naša firma v týchto časoch prijala opatrenia, kedy sme eliminovali akýkoľvek kontakt s našimi klientmi. V tomto prípade sme však urobili vínimku, nakoľko išlo o vyšší cieľ. Za pomoci nepretržitej komunikácie a odosielaním vizuálov sa nám poradilo tento krátky deadline ešte viac ako dvojnásobne skrátiť.

Krátka verzia videa sa skrýva pod týmto odkazom :-)

 

Táto spoločnosť s nami spolupracovala na produktovom videu. Oceňujem ich ochotu komunikovať, časovú flexibilitu, schopnosť prispôsobiť sa požiadavkam a zároveň výbornú prípravu na stretnutia o koncepte videa. Samotné natáčanie bolo príjemné a bezproblémové. Spracovanie bolo veľmi rýchle a k maximálnej spokojnosti celého tímu.

PETER BALLON

Parallel Lines

Nájdete nás aj tu

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Twitter
Image by Icons8 Team

Sme pripravení bojovať aj za Váš úspech!

Získajte tú najlepšiu cenu pre Váš projekt. Teraz aj s odkladom či rozložením splátok pre malých a stredných podnikateľov.