Horizontal_Book_Mockup_6.jpg

M-technology

Firemná kniha

Vytvorenie knižnej publikácie za účelom prezentácie firmy v zahraničí. Vďaka tejto forme prezentácie – fotografiám výrobnej haly, partnerských strojov a výrobkov, objednávateľ úspešne nadviazal spoluprácu so zahraničným dodávateľom.

 
White Feather

O PROJEKTE

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

S touto firmou som spolupracoval už viac krát. S ich rýchlou prácou a profesionálnym prístupom som bol vždy spokojný. Pre mňa ako podnikateľa je dôležitá hlavne efektivita. Pre našu spoločnosť vytvorili viacero prospektov o našich výrobných priestoroch a výrbokoch. Všetko sme si vopred odkonzultovali a ja som presne vedel, že môžem očakávať výsledok podľa mojich predstáv.

ŠTEFAN MICHALEC

Image by Icons8 Team

Sme pripravení bojovať aj za Váš úspech!

Teraz so štartovacou zľavou 5% na prvú objednávku :-)

Rýchle menu
Domov   /   O nás   /   Služby
Cenník   /   Portfólio   /   FAQ
Kontakt   /   GDPR   /   Zdroje
Kontakt
KLN, s.r.o.
Trenčianska 17
915 01 Nové Mesto nad Váhom
Slovenská Republika
info@blackraven.sk
+421 915 108 422

© 2020 BLACKRAVEN Production. All Rights Reserved. Site Design by Wix.