Poradenstvo v oblasti moderných strojárenských technológií

Vybrať vhodnú technológiu so spoľahlivým servisom je umenie.

Rozšírte si svoje obzory poznania.

Veľa z vás má svoj overený model podnikania. Veľa z vás to robí podľa svojho najlepšieho vedomia i svedomia. Poznáte však čo vám trh ponúka? Poznáte v CNC technológiách svojho dodávateľa, jeho zázemie a fungovanie? Ponukáme komplexný pohľad pre Vaše potreby s výhľadom do budúcnosti tak, aby ste si mohli fungovanie Vašej spoločnosti po ekonomickej stránke správne nastaviť. Naša firma pôsobí už 11 rokov v oblasti strojárskych technológií a prostredníctvom prednášok a poradenstva, ktoré ponúkame, sme dokázali pomôcť množstvu veľkých firiem a zefektívnili sme ich podnikanie.

l

Váš názov je tu

Váš názov je tu

Váš názov je tu

Váš názov je tu

Vybrať vhodnú technológiu so spoľahlivým servisom je umenie.

5

Zorientujeme vás v CNC technológiách na našom trhu

Poznáme technológie, ktoré majú na trhu svoju hodnotu pri ich posudzovaní. Je dôležité poznať prečo je technológia nemeckého pôvodu hodnotená vyššie ako technológia východnejšia. Vieme, ktoré značky sú TOP na trhu EU a poznáme kritériá hodnotenia s ktorými Vás radi oboznámime.

5

Poradíme vhodnú technológiu a vyberieme spoľahlivého partnera

Technologické postupy pri opracovaní poznáte najlepšie vy ale my poradíme vám ako to robiť lepšie a ktorú technológiu by ste si mali vybrať. Srdcom stroja je jeho riadiaci systém, poznáte naozaj všetky alebo chcete vedieť viac? Chcete vedieť či ten, na ktorom pracujete je pre Vás ten najúčinnejší, najlepší, najprístupnejší?

5

Zabezpečíme vhodné financovanie pre Vaše podnikanie

Pre nákup strojov je potrebné zvoliť vhodnú cestu financovania. Je dôležité mať rezervu pre prípad núdze a tomu vieme jednoducho pomôcť efektívnym plánom splátok. Poradíme vám, ktorý variant financovania je pre vás najlepší v období vývoja vašej spoločnosti.

5

Reálna analýza finančných možností

Účtovná závierka najlepšie ukáže ako na tom ste a čo potrebujete? Nie je to celkom tak. Jednotlivé dostupné  registre doplnia mozaiku Vašich skutočných možností.

Aký je postup?

1

Spoločné rokovanie

2

Návšteva výrobných priestorov

3

Vhodný výber technológie

4

Vhodný výber dodávateľa

5

Poznatky zo starostlivosti dodávateľa o svojich partnerov a ich technológie

6

Nastavenie vhodného financovania

error: Content is protected !!