Objavte Vaše nové vizuálne hodnoty.

Otvorte bránu do sveta marketingu.

Videoprodukcia

Pozrite sa s nami na možnosti, ktoré môžete novým videom dosiahnuť vo svete. Video nie je len cesta akou potenciálneho klienta zaujať ale taktiež je to komplexná forma, ktorá dokáže zodpovedať veľa otázok a vytvoriť prvotný obraz o Vás, Vašej spoločnosti alebo Vašom produkte. Často sa stretávame s tým, že naši klienti váhajú, či je video správnou alternatívou. Naša odpoveď na túto otázku je jednoduchá – žijeme v rýchlej a hektickej dobe, kde ľudia nemajú skrátka čas. Preto je propagácia formou videa efektívny spôsob ako za krátky čas môžeme ľuďom zodpovedať ich otázky namiesto toho aby si o propagovanej firme alebo produkte študovali dlhé články na webe. Pozrite sa s nami ďalej a otvorte brány do veľkého sveta. Ponúkame Vám len jedny z mála možností kde naplno využiť potenciál videa.

Vytvárame obsah, ktorý pomáha zodpovedať všetky otázky bez toho, aby ich niekto musel položiť.

Vyberte si službu

 

01

Promo video

Najobľúbeňejšia forma prezentácie. Urobíme vám promo vašej divízie alebo časti spoločnosti na mieru. Väčšinou je táto forma obľúbená pri novootvorení predajne, kaviarne alebo firmy.

02

Korporátne video

Prezentujeme ním Vašu celú spoločnosť od A po Z. Vieme atraktívne vytvoriť príbej Vašej spoločnosti od jej základov až po súčasnosť. Ukážeme všetkým aké sú Vaše kapacity a čím všetkým Vaša spoločnosť disponuje.

03

Produktové video

Krátke video, ktoré efektívne zachytí Váš unikátny výrobok v akcií. Skvelý spôsob ako sa prezentovať na sociálnej sieti. Krátke a trefné video má predpoklad vysokej sledovanosti.

04

Náborové video

Pomaly rastúci trend, ktorý je veľmi obľúbený vo veľkých spoločnostiach. Slúži ako pozvánka pre ľudí kde im pomocou videa sprostredkujeme firemené benefity, kultúru a internú politiku. Ukážte Vašim budúcim zamestnancom, že práve vy ste firma kde sa oplatí pracovať.

05

Videopozvánka

Čaká Vás otvorenie nového podniku, či veľkolepý event kam chcete pozvať čo najviac ľudí ktorý sú spojený s touto akciou? Videopozvánka je ten správny spôsob ako to urobiť. Najčastejšie sa využíva práve pri spomínaných akciách alebo napríklad pri otvorení novej výrobnej haly.

06

Svadobný klip

Myslíme aj na okamihy, ktoré sú súčasťou Vášho života. Vytvárame zostrih z Vašich nezabudnuteľných chvíľ. Priemerná dĺžka klipu sa pohybuje medzi 5-8 minút.

Nenašli ste čo ste hľadali? Kontaktujte nás

Brainstorming

S nami máte projekt pod kontrolou.

Zistíme viac

Aby sme naplnili vaše očakávania, osobne sa streneme a porozprávame sa o Vašom projekte. Bližšie nám popíšete vaše predstavy a vašu cieľovú skupinu aby sme vedeli zaručiť očakávaný výsledok šitý na mieru vášmu podnikaniu. Našich klientov počúvame. Taktiež Vám vypracujeme predbežnú cenovú ponuku pre aktuálny projekt.

O všetko sa postaráme

Po osobnom stretnutí vypracujeme scenár alebo budeme pracovať s Vašim. Zvážime všetky možnosti a hlavne to, ako bude pripravované video chápať publikum. Na vec sa pozeráme z pohľadu cieľovej skupiny a preto sa snažíme vypracovať nie len skvelý vizuálny výsledok ale najmä prezentáciu, ktorá bude mať zaručenú obsahovú hodnotu.

Jednoducho a ľudsky

Po vypracovaní scenára sa spoločne znovu stretneme aby sme vám predstavili náš návrh a vysvetlili Vám všetky možné výsledky z pohľadu finančnej ale aj proklientskej stránky. Vysvetlíme Vám, ako je možné chápať obsahovú hodnotu z druhej strany a tiež aj benefity ktoré môžu byť plusom pre Váš projekt.

Meníme koncept na realitu

Po odsúhlasení návrhu, prípadne po jeho úpravách, si určíme dátum(y) natáčania. V tejto fázy je tento projekt v našich rukách no budeme radi, keď nás v týchto nakrúcacích dňoch budete sprevádzať. Je pre nás totiž dôležité aby sme si ešte aj priamo na pľaci vypočuli informácie o danom prostredí v ktorom sa nachádzame a vyťažili z neho tak maximálny výsledok.

Postprodukcia

Po vyhotovení záznamu prichádza jedna z posledných fáz projektu. Staráme sa o zvuk, strih, color corrections a všetky “drobnosti” na ktorých vo finále záleží najviac.

Žiadne obavy

Nebojte sa. S nami máte všetko pod kontrolou! Vypracujeme Vám náhľad videa a budeme s Vami priebežne konzultovať odoslaný vizuál. Budeme pracovať na zmenách tak dlho, ako bude potrebné pre dosiahnutie nášho cieľa a v neposlednom rade vašej spokojnosti.

Všetko na jednom mieste!

19199442.jpg

Letecké zábery

Dokážeme zabezpečiť aby bola vaša spoločnosť vidieť aj z výšky! Ponúkame letecké zábery vytvorené pomocou profesionálnych kamerových dronov so záznamom videa v kvalite 4K a až 30FPS! Letecké zábery používame najmä v exteriéry pri nakrúcaní vonkajších priestorov firiem alebo pri hudobných klipoch ale máme už nejaké skúsenosti aj z interiéru. Kde je vôľa, tam je cesta ;).

Profesionálny voice-over pre Vaše video

Video je najefektívnejšia zbraň marketingu no v spojení s dobre umiestneným audiom je to už marketingová bomba! Vďaka našej úzkej spolupráci s nahrávacími spoločnosťami pre Vás dokážeme zabezpečiť kvalitné audio podľa Vašich predstáv a hlas podľa Vášho výberu. Mužský, ženský, mimozemský... zvládneme naozaj všetko.

19199456.jpg
19199605.jpg

Kompletné vypracovanie scenára

Štandardná „služba“, ktorá ale nie je všade štandardom. Ak neviete čo presne chcete videom povedať a kam obsah zacieliť o všetko sa postaráme my. Vychutnajte si kávu a my zatiaľ vypracujeme kompletný návrh videa s presne cieleným obsahom.

Spolupracovali sme...

svecaspol.png
trend_technologies.png
MDTC.png
inovato.png
Image by Icons8 Team

Sme pripravení bojovať aj za Váš úspech!

Získajte tú najlepšiu cenu pre Váš projekt. Teraz aj s odkladom či rozložením splátok pre malých a stredných podnikateľov.