VIDEOPRODUKCIA

Objavte s nami Vaše nové vizuálne hodnoty.

Vytvárame obsah, ktorý pomáha zodpovedať všetky otázky bez toho, aby ich niekto musel položiť.

Chcete zvýšiť povedomie o svojej spoločnosti ale stale váhate, či je pre vás táto forma propagácie tá pravá? Poďte sa s nami pozrieť na možnosti, ktoré môžete novým promom dosiahnuť vo svete. Video nie je len cesta akou potenciálneho klienta zaujať ale taktiež je to komplexná forma, ktorá dokáže zodpovedať veľa otázok a vytvoriť prvotný obraz o Vás, Vašej spoločnosti alebo Vašom produkte. Často sa stretávame s tým, že naši klienti váhajú, či je video správnou alternatívou. Naša odpoveď na túto otázku je jednoduchá – žijeme v rýchlej a hektickej dobe, kde ľudia nemajú skrátka čas. Preto je propagácia formou videa efektívny spôsob ako za krátky čas môžeme ľuďom zodpovedať ich otázky namiesto toho aby si o propagovanej firme alebo produkte študovali dlhé články na webe. Pozrite sa s nami ďalej a otvorte brány do veľkého sveta. Ponúkame Vám len jedny z mála možností kde naplno využiť potenciál videa.

Vytvárame obsah, ktorý pomáha zodpovedať všetky otázky bez toho, aby ich niekto musel položiť.

5

Promo video

Najobľúbeňejšia forma prezentácie. Urobíme vám promo vašej divízie alebo časti spoločnosti na mieru. Väčšinou je táto forma obľúbená pri novootvorení predajne, kaviarne alebo firmy.

5

Korporátne video

Prezentujeme ním Vašu celú spoločnosť od A po Z. Vieme atraktívne vytvoriť príbej Vašej spoločnosti od jej základov až po súčasnosť. Ukážeme všetkým aké sú Vaše kapacity a čím všetkým Vaša spoločnosť disponuje. Spravidla je toto video dlhšie a je sprevádzané interview s riaditeľmi a zamestnancami. Tento druh videa sa zvykne používať aj ako forma prezentácie veľkých spoločností.

5

Produktové video

Krátke video, ktoré efektívne zachytí Váš unikátny výrobok v akcií. Skvelý spôsob ako sa prezentovať na sociálnej sieti. Krátke a trefné video má predpoklad vysokej sledovanosti.

5

Náborové video

Pomaly rastúci trend, ktorý je veľmi obľúbený vo veľkých spoločnostiach. Slúži ako pozvánka pre ľudí kde im pomocou videa sprostredkujeme firemené benefity, kultúru a internú politiku. Ukážte Vašim budúcim zamestnancom, že práve vy ste firma kde sa oplatí pracovať.

5

Videopozvánka

Čaká Vás otvorenie nového podniku, či veľkolepý event kam chcete pozvať čo najviac ľudí ktorý sú spojený s touto akciou? Videopozvánka je ten správny spôsob ako to urobiť. Najčastejšie sa využíva práve pri spomínaných akciách alebo napríklad pri otvorení novej výrobnej haly. Pozvánka má spravidla obmedzený čas v ktorom predstavíte a zachitíte to najdôležitejšie.

5

Svadobný klip

Myslíme aj na okamihy, ktoré sú súčasťou Vášho života. Vytvárame nezabudnuteľný zostrih z Vašich nezabudnuteľných chvíľ. Priemerná dĺžka klipu sa pohybuje medzi 5-8 minút.

Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám svoju predstavu a určite nájdeme pre vás to pravé.

S nami máte projekt pod kontrolou

1

Získanie informácií

Aby sme naplnili vaše očakávania, osobne sa streneme a porozprávame sa o Vašom projekte. Bližšie nám popíšete vaše predstavy a vašu cieľovú skupinu aby sme vedeli zaručiť očakávaný výsledok šitý na mieru vášmu podnikaniu. Našich klientov počúvame. Taktiež Vám vypracujeme predbežnú cenovú ponuku pre aktuálny projekt.

2

Vypracovanie návrhu

Po osobnom stretnutí vypracujeme návrh/scenár prípadne ak nám dáte Váš, budeme s ním pracovať. Zvážime všetky možnosti a hlavne to, ako bude pripravované video chápať vaše publikum. Na vec sa pozeráme z pohľadu cieľovej skupiny a preto sa snažíme vypracovať nie len skvelý vizuálny výsledok ale najmä prezentáciu, ktorá bude mať zaručenú obsahovu hodnotu.

3

Predstavenie návrhu

Po vypracovaní scenára sa spoločne znovu stretneme aby sme vám predstavili náš návrh a vysvetlili Vám všetky možné výsledky z pohľadu finančnej ale aj proklientskej stránky. Vysvetlíme Vám, ako je možné chápať obsahovú hodnotu z druhej strany a tiež aj benefity ktoré môžu byť plusom pre Váš projekt.

4

Klapka, Akcia!

Po odsúhlasení návrhu, pípadne po jeho úpravách, si určíme dátum(y) natáčania. V tejto fázy je tento projekt v našich rukách no budeme radi, keď nás v týchto natáčacích dňoch budete sprevádzať. Je pre nás totiž dôležité aby sme si ešte aj priamo na placi vypočuli informácie o danom prostredí v ktorom sa nachádzame a vyťažili z neho tak maximálny výsledok.

5

Postprodukcia

Po vyhotovení záznamu prichádza jedna z posledných fáz projektu. Staráme sa o zvuk, strih, color corrections a všetky “drobnosti” na ktorých vo finále záleží najviac.

6

Konzultácie

Nebojte sa. S nami máte všetko pod kontrolou! Vypracujeme Vám náhľad videa a budeme s Vami priebežne konzultovať odoslaný vizuál. Budeme pracovať na zmenách tak dlho, ako bude potrebné pre dosiahnutie nášho cieľa a v neposlednom rade vašej spokojnosti.

7

Máme hotovo!

Po záverečnom odsúhlasení finálneho projektu sme hotoví. Promo je teraz vo Vašich rukách a my dúfame, že sa zaradíte medzi našich spokojných zákazníkov a uvidíme sa aj nabudúce.

error: Content is protected !!